Asus

ASUS Transformer Book T100 ASUS Transformer Book T200 Niesamowite połączenie
tabletu i laptopa

T100HA o przekątnej ekranu 10,1 cala to urządzenie 2 w 1 w pełnym tego słowa znaczeniu. Laptop z odłączaną klawiaturą, który zamienia się w smukły (8,4 mm) i lekki (580 g) tablet z zainstalowanym systemem Windows 10. Musisz popracować? T100HA to wydajny laptop. Czas na relaks? Odłącz klawiaturę i korzystaj z poręcznego tabletu. Łatwo i bez problemów. Dodatkowo to jedyny produkt typu 2 w 1 z rewolucyjnym złączem USB 3.1 Type-C oszczędzającym czas. Dzięki baterii działającej do 12 godzin urządzenie jest zawsze gotowe do pracy i do rozrywki!

ASUS Transformer Book T200 to wydajny, ultramobilny notebook 2 w 1 pracujący na systemie operacyjnym Windows 8.1 z odłączalnym tabletem o przekątnej 11,6 cali. Urządzenie napędza czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3775. Transformer Book T200 dzięki wydajnej baterii bez problemu przepracuje cały dzień. Po raz pierwszy polscy użytkownicy mieli okazję zobaczyć T200 podczas obchodów 25-lecia założenia firmy ASUS w Warszawie.

Asus Transformer Book T200
ASUS Transformer Book T100 - odłączana klawiatura
1799 PLN *
* Sugerowana cena detalicznaAsus Transformer Asus Transformer Asus Transformer Asus Transformer

Niesamowite połączenie 2 w 1.
Niezwykły czas działania na baterii!

Powiedzmy szczerze: noszenie ze sobą tabletu i laptopa jest uciążliwe. T100HA o przekątnej ekranu 10,1 cala to urządzenie 2 w 1 w pełnym tego słowa znaczeniu. Laptop z odłączaną klawiaturą, który zamienia się w smukły (8,4 mm) i lekki (580 g) tablet z zainstalowanym systemem Windows 10! Dwa urządzenia w jednym niezwykłym opakowaniu. Prosta koncepcja, która jest zarówno elegancka, jak i wygodna. Musisz popracować? T100HA to wydajny laptop. Czas na relaks? Odłącz klawiaturę i korzystaj z poręcznego tabletu. Łatwo i bez problemów. Dodatkowo to jedyny produkt 2 w 1 z rewolucyjnym złączem USB 3.1 Type-C oszczędzającym czas. Dzięki baterii działającej do 12 godzin urządzenie jest zawsze gotowe do pracy i do rozrywki!

ASUS Transformer Book T100

Wspaniała konstrukcja. Wspaniałe kolory.

T100HA jest bardzo elegancki, a aluminiowe wykończenie dodatkowo podkreśla jego prestiż. Zrobisz świetne wrażenie wybierając jeden z trzech kolorów: biały Silk Ehite, różowy Rouge Pink i szary Tin Grey.

Smuklejsza obudowa.
Lżejsza konstrukcja.

Tablet o wysokości 8,45 mm jest o 20% cieńszy niż poprzednik, a jego ciężar to zaledwie 580 g. Nawet po dołączeniu klawiatury T100HA ma tylko 18,5 mm wysokości i waży poniżej 1 kg. Już nigdy nie znajdziesz pretekstu, aby zostawiać go w domu. Zabierz go wszędzie ze sobą.

Asus

12 godzin pracy na baterii!

Konstruując Transformer Book T100HA chcieliśmy mieć pewność, że będzie on niezwykły pod każdym względem, w tym także jeżeli chodzi o czas pracy na baterii. Wyjątkowy przenośny towarzysz zasługuje na wyjątkowe zasilanie. Dzięki baterii działającej do 12 godzin możesz mieć pewność, że będzie on w stanie sprostać Twoim mobilnym wymaganiom.

Inteligentniejsze złącze
USB

Czasami mniejszy znaczy lepszy. Standardowe złącze USB jest świetne, ale może być niewygodne w użyciu. W przypadku T100HA zdecydowaliśmy się na najnowszą, uproszczoną wersję tego złącza, określaną jako złącze USB Type C. Jest ono dużo mniejsze niż standardowe złącze USB, ale ma dodatkową zaletę, polegającą na tym, że ma dwustronną wtyczkę. Nie trzeba zatem zastanawiać się nad jej ustawieniem podczas podłączania urządzeń. Ponadto nadal można korzystać z możliwości USB 3.0 SuperSpeed , czyli prędkości transferu na poziomie dziesięciokrotnie wyższym niż w przypadku USB 2.0!

Asus

Doskonałe osiągi!

Transformer Book T100HA wyposażono w nowoczesny czterordzeniowy procesor Intel Atom® x5 który bez problemu poradzi sobie z codziennymi zadaniami, a także wydajny układ graficzny — do dwóch razy szybszy niż w przypadku urządzeń poprzedniej generacji! Wyjątkowa wydajność T100HA umożliwia bezproblemową pracę wielozadaniową i pozwala zrobić więcej w krótszym czasie.

ASUS Transformer Book T100

Stworzony, aby jak najlepiej
wykorzystać możliwości Windows 10!

Windows 10 to nowy i udoskonalony system operacyjny, a łatwość obsługi czyni go idealnym wyborem w przypadku T100HA. Jest nie tylko przyjazny dla użytkownika, ale świetnie wygląda i zawiera elementy, dzięki którym Windows zdobył dużą popularność (na przykład menu Start). Ponadto posiada zainstalowane aplikacje Office Mobile oraz system Cortana* — Twoją osobistą asystentkę. *Tylko w wybranych krajach

ASUS Transformer Book T100